Soczewki progresywne

Prezbiopia

starczowzroczność to dolegliwość dotykająca nas wszystkich po 40-45 roku życia, której się nie leczy. Można skutecznie korygować dobrej jakości szkłami progresywnymi. Starczowzroczność to efekt naturalnych zmian w układzie wzrokowym przychodzący z wiekiem. Prezbiopii odsuwają czytany tekst od oczu i gorzej widzą na dalsze odległości. Pomocą dla naszych oczu są okulary progresywne.

Soczewki progresywne wyróżnia od innych, tak zwana strefa progresji. Pozwala na płynne przejście między patrzeniem do bliskiej oraz dalekiej odległości. Strefa progresji zależy od konstrukcji i indywidualnego spersonalizowania takich soczewek. Aby dopasować je idealnie do naszych potrzeb koniecznie jest ustalenie wszystkich parametrów z optykiem. Konstrukcja takich soczewek jest ściśle powiązana z naszym trybem życia ( praca, nauka, czas wolny ). Bardzo ważne jest spytanie sprzedawcy o konstrukcję soczewki, gdyś niska cena zazwyczaj jest odzwierciedleniem jakości i gorszego pola widzenia. Jeżeli nie jesteś przekonany soczewek progresywnych zapraszamy do naszych salonów na konsultację z wykwalifikowanymi specjalistami. Chętnie udzielimy wszelkich informacji i rozwiejemy Państwa wątpliwości.

Miesięczna gwarancja adaptacji

Wszystkim klientom, którzy kupili okulary progresywne w naszych salonach zapewniamy miesięczną gwarancję adaptacji. W wypadku problemów z przystosowaniem się do nowych soczewek dokładamy wszelkie starania aby byli Państwo zadowoleni z wyboru. Jeśli zaadoptowanie do soczewek progresywnych nie powiedzie się, gwarantujemy dwie pary okularów, tj. do dali i do bliży.

Soczewki relaksacyjne

Soczewki, które jak nazwa wskazuje dają możliwość i nowa formę odpoczynku dla wzroku, zarówno w dali jak i bliskiej odległości. Posiadają wyjątkową konstrukcję, wspomagającą oko w akomodacji. Takie rozwiązanie doskonale wspomaga relaks oczu, nie pozwala odczuwać zmęczenia i odciąża mięśnie oczne odpowiadające za akomodację soczewki. Soczewka ta wyposażona jest w dolnej swojej części w dodatek mocy rozłożony stopniowo. Daje to efekt dobrej jakości widzenia przy długiej i intensywnej pracy, która często powodującej bóle głowy, odczucie suchości w oczach. 
Takie soczewki przeznaczone są dla początkujących prezbiopów, osób które odczuwają brak ostrości i kontrastu, a także problemy z przenoszeniem wzroku z bliskich na dalsze odległości. Ten produkt to doskonałe wsparcie dla naszego zmęczonego cyfrowo wzroku. 
Czy jest to korzystne dla naszych portfeli?
Decyzja zakupu okularów progresywnych to rezygnacja z zakupu dwóch a nawet trzech par okularów potrzebnych na każdą z odległości. A przecież za funkcjonalność, wygodę i przede wszystkim dobre widzenie jesteśmy w stanie zapłącić więcej!

Jesteśmy autoryzowanym salonem sprzedającym produkty koncernu japońskiego Hoya. Wszystkie nasze salony posiadają certyfikaty SuperExpert Hoyalux

Przewiń na górę