Innowacje

Aby doskonale i precyzyjnie wykonać dla Państwa Wasze nowe okulary stosujemy specjalistyczne przyrządy do najważniejszych pomiarów.

visuReal Portable

Najnowszej generacji przenośny system pomiarowy, otwierający nowy rozdział w historii wideocentracji. Połączenie iPada z odpowiednio skonstruowaną nasadką optyczną oraz aplikacją visuReal, umożliwia automatyczne i precyzyjne wyznaczenie parametrów centracji: rozstawu źrenic dla każdego oka oddzielnie, wysokości montażu, wymiarów oprawy w systemie skrzynkowym, odległości między soczewkami, rotacji gowy, odległości oprawy od wierzchołka rogówki, kąta pantoskjopowego. Odpowiednio nałożona nasadka pomiarowa na oprawę, zrobienie dwóch zdjęć, zapisanie wyniku, następnie dane są przetwarzane online. 

Visureal Master

Jest to zaawansowany system pomiarowy videocentracja visuReal® firmy HOYA –  System pomiaru 3D, pozwalający zmierzyć z najwyższą preyzją wszystkie parametry wymagane do wykonania okularów z najnowocześniejszymi spersonalizowanymi soczewkami 
Jeszcze bardziej precyzyjnym i zaawansowanym technologicznie jest pomiar urządzeniem, które na pierwszy rzut oka jest zwykłym lustrem. To Visureal master. Jej lustrzana obudowa kryje zaawansowany system videocentracji a klient przyjmujący naturalną postawę zostaję „zeskanowany” i zmierzony bez konieczności kolejnych zdjęć z profilu. 

Yuniku

Jedną z ciekawszych innowacji jakie zastosowaliśmy jest YUNIKU! Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą?!

Czy miałeś kiedykolwiek garnitur szyty na miarę, wymarzoną sukienkę stworzoną od początku do końca tylko dla Ciebie?
A okulary?

Yuniku

YUNIKU to efekt współpracy Hoya Vision Care i lidera rynku druku 3D – Materialise 
Yuniku to:
 – ocena Twoich potrzeb wzrokowych i analiza rysów twarzy,
 – zaawansowane oprogramowanie obliczające idealną pozycję soczewek w stosunku do oczu,
 – to projekt i drukowanie oprawy okularowej w 3D w oparciu o te unikalne parametry.

Po raz pierwszy możesz cieszyć się najwyższą precyzją optyczną bez kompromisów w kwestii stylu lub dopasowania! Pierwsze na świecie wizjocentryczne okulary 3D zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. 

Mamy zaszczyt przedstawić jako pierwsi na Pomorzu i trzeci salon optyczny w Polsce to unikalne urządzenie. Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Przewiń na górę